107,6 FM

Czy w Katowicach zabraknie wody?

NIK sprawdziła, czy jesteśmy zabezpieczeni w wodę w razie np. ataku terrorystycznego czy klęski żywiołowej.

Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski podsumował kontrolę w Katowicach   Prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski podsumował kontrolę w Katowicach
Radio eM/ Agnieszka Skrzypczyk
Aglomeracje miejskie w Polsce nie są przygotowane na zapewnienie mieszkańcom wody pitnej w sytuacjach kryzysowych - oceniła Najwyższa Izba Kontroli. NIK skontrolował także aglomerację śląską, a wyniki tej kontroli w Katowicach podsumował sam prezes NIK, Krzysztof Kwiatkowski.

- Szczególnie wnikliwie przyjrzeliśmy się sytuacji w Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Stolica Śląska nie wypadła dobrze - wyjaśnia Piotr Miklis, dyrektor katowickiej delegatury NIK.

Wyniki kontroli przedstawił dzisiaj (czwartek) w Katowicach prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski. Teraz samorządy powinny odnieść się do przesłanych im wniosków i wprowadzić konieczne zmiany.

W Katowicach może zabraknąć wody   W Katowicach może zabraknąć wody
Radio eM/ Agnieszka Skrzypczyk

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama