Szydło: Służba dla Polaków i Polski była dla mnie zaszczytem

dodane 08.12.2017 06:30

PAP |

Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem - napisała w czwartek na Twitterze premier Beata Szydło. Podziękowała również za wyrazy wsparcia i podziękowania.

Szydło: Służba dla Polaków i Polski była dla mnie zaszczytem   PAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ Beata Szydło

W czwartek Komitet Polityczny PiS przyjął rezygnację Beaty Szydło z funkcji premiera. Jednocześnie - jak poinformowała rzecznik partii Beata Mazurek - Komitet wysunął kandydaturę dotychczasowego wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko szefa rządu.

"Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję" - napisała Szydło.

Według nieoficjalnych informacji PAP wotum zaufania dla rządu Morawieckiego zaplanowano na wtorek; na razie nie będzie zmian ministrów.

Z kolei po posiedzeniu klubu PiS wiceszef MSZ Jan Dziedziczak potwierdził dotychczasowe nieoficjalne informacje, że Szydło ma objąć funkcję wicepremiera w rządzie Morawieckiego.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEATA SZYDŁO, PAP, PARTIE, PREMIER, RZĄD

Przeczytaj komentarze | 17 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Gość 08.12.2017 21:58
Niezalogowany użytkownik Dziękuję Pani Premier Beacie Szydło za wspaniałe rządy, godną najwyższego podziwu pracę dla Polski i życzliwość dla ludzi oraz życzę zarówno jej jak i Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu jeszcze większych sukcesów.
Plusów: 0 velario 08.12.2017 21:43
Bo jej kazali, a ona w posłusznym wykonywaniu poleceń ma już sporą wprawę. Taka ciekawostka - w aktualnym systemie politycznym w Polsce premier i prezydent mają zwierzchnika, o którym próżno byłoby szukać wzmianki w Konstytucji. To jemu Beata Szydło najpierw złożyła rezygnację, a potem dopiero głowie państwa.
Plusów: 1 velario 08.12.2017 21:38
Jak to tak - bez orędzia...?
Plusów: 1 gosc 08.12.2017 13:29
Niezalogowany użytkownik Cofam poparcie dla PAD i PiS, wybieram patriotyczny Ruch 11 Listopada.

wszystkie komentarze >