107,6 FM

Szydło: Służba dla Polaków i Polski była dla mnie zaszczytem

Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem - napisała w czwartek na Twitterze premier Beata Szydło. Podziękowała również za wyrazy wsparcia i podziękowania.

W czwartek Komitet Polityczny PiS przyjął rezygnację Beaty Szydło z funkcji premiera. Jednocześnie - jak poinformowała rzecznik partii Beata Mazurek - Komitet wysunął kandydaturę dotychczasowego wicepremiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko szefa rządu.

"Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję" - napisała Szydło.

Według nieoficjalnych informacji PAP wotum zaufania dla rządu Morawieckiego zaplanowano na wtorek; na razie nie będzie zmian ministrów.

Z kolei po posiedzeniu klubu PiS wiceszef MSZ Jan Dziedziczak potwierdził dotychczasowe nieoficjalne informacje, że Szydło ma objąć funkcję wicepremiera w rządzie Morawieckiego.

« 1 »
 • JJ
  08.12.2017 10:45
  Od kiedy to Polska i Polacy = Jarosław Kaczyński. Bo tak naprawdę to Pani Szydło przez te dwa lata służyła wyłącznie prezesowi.
  doceń 7
 • gosc
  08.12.2017 13:29
  Cofam poparcie dla PAD i PiS, wybieram patriotyczny Ruch 11 Listopada.
  doceń 1
 • velario
  08.12.2017 21:38
  Jak to tak - bez orędzia...?
  doceń 1
 • Gość
  08.12.2017 21:58
  Dziękuję Pani Premier Beacie Szydło za wspaniałe rządy, godną najwyższego podziwu pracę dla Polski i życzliwość dla ludzi oraz życzę zarówno jej jak i Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu jeszcze większych sukcesów.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama