Morawiecki zapowiada kierunek swojej polityki

dodane 08.12.2017 16:45

PAP |

Desygnowanie na stanowisko premiera to dla mnie wielki zaszczyt, który będę starał się przekuwać w rzeczywistość, a program, który realizowaliśmy będzie dla mnie drogą i drogowskazem - powiedział w piątek Mateusz Morawiecki desygnowany przez prezydenta Andrzeja Dudę na szefa rządu .

Morawiecki zapowiada kierunek swojej polityki   PAP/Paweł Supernak Mateusz Morawiecki

Morawiecki podkreślił, że w przypadku, gdy większość parlamentarna rozstrzygnie "w najbliższym czasie" pozytywnie powołanie go na stanowisko premiera, będzie starał się ten "zaszczyt" przekuwać w rzeczywistość.

"Chcę powiedzieć, że ten program, który realizowaliśmy będzie nadal dla mnie drogą i drogowskazem zarazem, żeby jak najlepiej służyć polskiemu społeczeństwu, polskim rodzinom, bo to była taka latarnia, która świeci bardzo mocno dla nas i która chce żeby jak najmocniej świeciła w przyszłości" - powiedział Morawiecki.

Jak podkreślił chce służyć wzmocnieniu bezpieczeństwa Polski, polskiej gospodarki oraz pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| BEATA SZYDŁO, MORAWIECKI, PAP, PREMIER, PREZYDENT, RZĄD

Przeczytaj komentarze | 16 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 Maryja! 09.12.2017 19:43
Niezalogowany użytkownik Zastanawiałem się długo dlaczego min. Morawiecki nie jest premierem. I teraz pewnie rząd sprawniej poradzi sobie ze stabilizacją państwa. Gwarancją jest niezmieniony skład.
Plusów: 1 gosc 09.12.2017 17:50
Niezalogowany użytkownik Należał do obrzydliwej elity - rozwijał się, robił karierę, awansował i bogacił się ? To są grzechy czy czyny karalne ? Gdzie w Piśmie św. napisano, że nie wolno rozwijać się ? Robić karierę i bogacić się (bez krzywdzenia drugiego człowieka)?
Plusów: 0 gosc 09.12.2017 17:45
Niezalogowany użytkownik Doradzał Tuskowi ? Bez przesady. Należał przez jakiś czas do Rady Gospodarczej, którą kierował Jan Krzysztof Bielecki.
Plusów: 1 mee... 09.12.2017 13:37
Niezalogowany użytkownik Shultz zapowiedzial, ze do 2025 maja powstac Stany Zjednoczone Europy, panstwa maja dobrowolnie zrzec sie suwerenosci i podporzatkowac sie rzadowi federalnemu w Brukseli...jednym z zadan Morawieckiego jest ocieplenie stosunkow z Bruksela - komunisyczne Chiny juz nam nie grozne, bo przeciez wejda do Stanow Europy, a dokladnie stanu...nie wiem Polska, Polin, a moze stan Nadwislanski. Jaki jezyk urzedowy bedzie obowiazywal w Stanach Europy jako pierwszy, tego Shultz nie powiedzial. Po wjsciu Brytani z kolchozu najprawdopodobniej pierwszym jezykiem urzedowym bedzie niemiecki.

wszystkie komentarze >