"Wasze modlitwy ocaliły naszego syna"

dodane 15.12.2017 08:30

MG /Life News

Byli umówieni w klinice aborcyjnej, by zabić własne dziecko. Wtedy spotkali modlących się pro-liferów.

"Wasze modlitwy ocaliły naszego syna"   Pixabay

Chass Baker w pierwszym miesiącu ciąży bardzo traciła na wadze, lekarz stwierdził, że jeśli nie zabije swojego dziecka umrze. - Ufaliśmy mu, więc umówiliśmy się na wizytę w klinice - mówi Kirk, mąż Chass.

Kirk i jego żona zdają sobie sprawę, że gdyby 15 lat temu przed kliniką nie spotkali modlących się pro-liferów, ich syn nigdy nie pojawiłby się na tym świecie. - To wasze modlitwy ocaliły naszego syna - mówi Kirk - Słowa nigdy nie wyrażą naszej wdzięczności. Niech jednak słowa tej wiadomości przypominają, że to co robicie jest wspaniałe.  

Pro-liferzy poprosili Bakerów, by nie zgadzali się na aborcję. Kirk powiedział im jaka jest sytuacja. - Będziemy się za was modlić - usłyszeli Bakerowie. Chass po tym krótkim spotkaniu nie była w stanie wypełnić formularza, podjęła decyzję, że nie zabije swojego syna. - Nie obchodzi mnie czy umrę, nie zabiję naszego syna - powiedziała do męża. Wyszli z placówki szczęśliwi. Udało im się także znaleźć innego lekarza. Ich syn Cameron ma dziś 15 lat.

To spotkanie z pro-liferami zmieniło życie całej rodziny Bakerów, która na co dzień mieszka w Teksasie. Nie tylko ocalili życie Camerona, ale także skierowali rodzinę na ścieżkę wiary.

Teraz Bakerowie mają trójkę dzieci i dzielą się swoją historią, gdzie tylko mogą.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, DZIECKO, MODLITWA, PRO-LIFE, SIŁA, ŻYCIE

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 2 Ptyś 16.12.2017 07:59
Niezalogowany użytkownik http://www.lifenews.com/2017/12/14/couple-our-child-wouldnt-be-here-today-if-a-pro-life-wasnt-outside-the-abortion-clinic/ Proszę Gościu, jakiegoś kiepskiego Google’a masz na kompie.
Plusów: 2 Gosc 15.12.2017 18:53
Niezalogowany użytkownik Gdzie są dokładnie źródła tej informacji? Bo szukam w internecie i jedyne co znalazłem, to "Kirk Baker", który jest pastorem i nie znalazłem żadnych informacji, żeby miał dzieci.
Plusów: 3 Beata 15.12.2017 12:34
Niezalogowany użytkownik Piękne świadectwo! Chwała Panu, który daje nowe życie i działa poprzez ludzi, aby ocalić tych zagubionych.

wszystkie komentarze >