107,6 FM

Ontario zakazuje działalności pro life wokół ośrodków aborcyjnych

Od 1 lutego w kanadyjskim stanie Ontario obowiązywać będą strefy buforowe wokół miejsc, w których dokonuje się aborcji. Przestępstwem będzie działalność pro life w promieniu 150 metrów od takiej placówki.

Zakazane będzie m.in. prowadzenie jakichkolwiek protestów antyaborcyjnych, a nawet doradzanie matkom, by zrezygnowały z aborcji. Wszystko to pod groźbą kary do pół roku więzienia oraz 5 tys. dolarów grzywny, przy czym osoba oskarżona o podobną "zbrodnię" po raz drugi lub kolejny zagrożona będzie karą w podwójnej wysokości. Wedle ustawy "o bezpiecznym dostępie do aborcji", w podobny sposób chronione mają być także domy prywatne aborterów.

Dotąd sądy w Ontario skazywały obrońców życia wchodzących do ośrodków aborcyjnych (np. Mary Wagner), zakazując im jednocześnie zbliżania się do placówek aborcyjnych. Od 1 lutego zakaz działalności pro life będzie dotyczył wszystkich, bez imiennego zakazu sądowego.

Kanadyjscy obrońcy życia zapowiedzieli już na łamach lifesitenews.com, że nowe prawo nie powstrzyma ich przed pomocą kobietom, które są w ciąży i w kłopocie.

Oto nagranie z zatrzymania Lindy Gibbons w 2011 r. przed ośrodkiem aborcyjnym w Toronto w stanie Ontario. Kobieta trzyma plakat z napisem: "Mamo, dlaczego? Mam do dania tyle miłości".

The arrest of Linda Gibbons August 4 2011
sjalsevac

« 1 »
TAGI:
 • DNA
  20.12.2017 20:31
  To nie efekt Mary Wagner człowieku, tylko głupoty, egoizmu i barbarzyństwa. Kanada to kraj degeneracji humanitarnej i stosowania standardów nazistowsko-komunistycznych. Czym zabijanie dzieci różni się od wykańczania ludzi w obozach koncentracyjnych? Metodą.
 • Tobi
  20.12.2017 22:11
  Strefy śmierci, braku miłości do najsłabszych, którzy się sami nie mogą obronić i nie mogą mówić w swoim imieniu.
  doceń 0
 • Siloam
  20.12.2017 23:16
  Nie miej Miłosierdzia Panie Boże. Nie jestem w stanie prosić o miłosierdzie gdy patrzę na holokaust nienarodzonych. Raczej wołam o pomstę, o jak najszybszy koniec świata. Przyjdź Panie Jezu!
  doceń 0
 • Katol
  21.12.2017 06:43
  Oby Bóg nam wyznaczył
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane