107,6 FM

Trwają przygotowania do akcji Kolędników Misyjnych

W tym roku program wspiera dzieci z krajów dotkniętych wojną i ubóstwem: Syrii i Libanu.

Trwają przygotowania do akcji Kolędników Misyjnych   Radomyśl nad Sanem, 11.01.2015, Diecezjalne spotkanie grup kolędników misyjnych diecezji sandomierskiej ks. Tomasz Lis /Foto Gość Mali kolędnicy na ulice naszych miast wyruszą w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia albo zaproszą na wspólne kolędowanie do parafii - mówi Martyna Rosiak, koordynatorka Kolędników Misyjnych w parafii św. Marii Magdaleny w Tychach.

Nie wszyscy pójdą do naszych domów, niektórzy na kolędowanie zaproszą do swoich parafii. Tak będzie w parafii św. Marii Magdaleny w Tychach.

W parafii św. Marii Magdaleny akcja kolędowania odbędzie się 26. grudnia o godz. 16:30.

W ostatnich latach wojna w Syrii pochłonęła blisko pół miliona mieszkańców, a największą ich część stanowiły dzieci. Blisko 70 tys. Syryjczyków zmarło z powodu skutków wojny – braku wody i żywności, zimna, odniesionych ran i chorób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama