107,6 FM

Katowicki Spodek i MCK gotowe na ekstremalne emocje

Katowice znów staną się stolicą e-sportu! Już w lutym rusza Intel Extreme Masters.

Katowicki Spodek i MCK gotowe na ekstremalne emocje   Intel Extreme Masters bez udziału publiczności Agata Nurek /Radio eM Areną zmagań ponownie będzie Spodek oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Wydarzenie potrwa przez dwa weekendy. Pierwsza część ruszy 24 lutego, druga - 2 marca. Warto jednak zaopatrzyć się w darmowe wejściówki, które pozwolą ominąć kolejki. Trzecia tura sprzedaży bezpłatnych biletów ruszy 30 stycznia o godz. 16.00.

Intel Extreme Masters już na stałe wpisał się w mapę wydarzeń w Katowicach i ma duży wpływ na promocję miasta - mówi prezydent Marcin Krupa.

W ubiegłym roku rozgrywki Intel Extreme Masters przyciągnęły do Katowic ok. 170 tysięcy gości. A czego kibice oczekują od komentatora turnieju tłumaczy Maciej Morgen Żuchowski - komentator rozgrywek.

Z roku na rok widzów w Spodku i MCK przybywa. Tylko rok temu zmagania w Katowicach przed ekranami komputerów obejrzało 34 mln widzów.

Katowicki Spodek i MCK gotowe na ekstremalne emocje   Trening przed Intel Extreme Masters Agata Nurek /Radio eM Katowicki Spodek i MCK gotowe na ekstremalne emocje   Katowicki Spodek i MCK gotowe na ekstremalne emocje Agata Nurek /Radio eM

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama