107,6 FM

Pomóż ks. Kubie Bartczakowi wydać kolejną płytę

Płyta jest już nagrana, ale znany ksiądz raper potrzebuje pieniędzy na jej wytłoczenie. Dlatego prosi wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie.

To już ostatnie prace nad najnowszą płytą ks. Bartczaka "Bóg jest, działa". Raper w sutannie prosi swoich słuchaczy i wszystkich ludzi dobrej woli o finansowe wsparcie, żeby wytłoczyć kolejny hiphopowy krążek.

- Dysponuję pieniędzmi z poprzednich płyt i z rekolekcji, które głoszę, a mimo to wszystko się odwleka. Brakuje mi na wytłoczenie płyt i ewentualne teledyski, choć ciułam każdy grosz na wydanie tej płyty. Dlatego proszę o pomoc wszystkich tych, którzy chcą usłyszeć rap ewangelizacyjny - mówi ks. Jakub.

Kapłan archidiecezji wrocławskiej podkreśla, że chodzi mu o czystą ewangelizację, dlatego wydaje płyty własnym sumptem. - Zrobiłem to z serca, szczerze. Pan Bóg jest dla mnie bardzo interesujący, ale nie dla świata. Dlatego zapraszam wszystkich, dla których Pan Bóg jest ważny i ważna jest ewangelizacja, do udziału w tej płycie, właśnie poprzez takie wsparcie - zachęca ks. Kuba.

Jeśli chcesz wesprzeć projekt księdza rapera, wejdź na stronę TUTAJ i wpłać wybraną przez siebie kwotę. 

Przypomnijmy, że ks. Jakub wydał już dwie płyty - "Powołanie" i "Po prostu wierzę".

A już wkrótce na naszej stronie: wroclaw.gosc.pl wywiad z ks. Kubą o jego najnowszej płycie. Czego możemy się spodziewać po nowych utworach, jakich gości usłyszymy i dlaczego najsławniejszy raper w sutannie nie ma jeszcze menedżera?

Prezentujemy także singiel z nadchodzącej płyty:
Ks. Jakub Bartczak - Bóg Jest Działa (prod.Kris Scr)
ks. Jakub Bartczak

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama