"Patrzę na moją córkę i myślę, że gdyby aborcja odebrała mi życie, mojej małej dziewczynki, by tu nie było"

dodane 17.04.2018 14:40

MG /www.christian.org.uk

Urodziła się dwa tygodnie później, po tym jak jej brat bliźniak został zamordowany w łonie matki.

"Patrzę na moją córkę i myślę, że gdyby aborcja odebrała mi życie, mojej małej dziewczynki, by tu nie było"   Pixabay zdj. ilustracyjne

Claire Culwell podróżuje po świecie, aby zachęcić przyszłe matki do wybierania życia.

Jej matka Tonya miała 13 lat, gdy zaszła w ciążę. Dziewczyna była załamana, ponieważ jej własna matka, gdy dowiedziała się, że Tonya jest w ciąży, powiedziała: "masz pozbyć się dziecka".

Będąc w piątym miesiącu dokonała aborcji. Lekarze zabili brata bliźniaka Claire, ale ona sama pozostała niewykryta. Po jej odkryciu lekarze stwierdzili, że wykonanie drugiej aborcji byłoby zbyt niebezpieczne. Claire urodziła się dwa tygodnie później.

Tonya opiekowała się córką przez dwa dni, po czym zostawiła ją w szpitalu. Claire mając niecałe trzy miesiące została adoptowana, ważyła wtedy pięć funtów.

Claire tłumaczy, że dla jej biologicznej matki to był bardzo trudny czas. "Powiedziała mi, że ​​żałuje, że nie było wtedy miejsca, domu, który mógłby ją nauczyć, jak być mamą, żeby mogła zatrzymać swoje dziecko".

Culwell po raz pierwszy spotkała swoją biologiczną mamę dziewięć lat temu. 

Claire twierdzi, że ​​jej postawa pro-life stała się jeszcze bardziej osobista, odkąd sama została matką. "Często patrzę na moją córkę i myślę sobie, że gdyby aborcja odebrała mi życie, mojej małej dziewczynki, by tu nie było".

"Naprawdę wierzę, że kobiety, mężczyźni, rodziny i dzieci zasługują na więcej" - podkreśla.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ABORCJA, BRAT BLIŹNIAK, DZIECI NIENARODZONE, PRO-LIFE, PRZETRWANIE

Przeczytaj komentarze | 3 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 0 Gość 18.04.2018 20:28
Niezalogowany użytkownik Określenie "przyszłe matki" w odniesieniu do osób będących w ciąży jest błędne. Kobieta w ciąży JEST mamą, więc proszę unikać tak mylnych sformułowań.
Plusów: 0 Siloam 17.04.2018 21:36
Niezalogowany użytkownik Była bez sensu. Tutaj nie ma nad czym dyskutować. Nie wolno zabijać dzieci. Nigdy, żadnych, pod żadnym pretekstem. Nie ma tu miejsca na dyskusję! Sama rozmowa o tym świadczy o degeneracji. "zabijać dzieci czy nie zabijać?"
Plusów: 2 gut 17.04.2018 14:56
Niezalogowany użytkownik Mocna była dyskusja na ten temat u Pana Jana Pospieszalskiego w programie "Warto Rozmawiać" w TVP1.

wszystkie komentarze >