107,6 FM

Mecz Polska-Rosja na Arenie Lublin

Spotkanie zostanie rozegrane 13 maja, na miesiąc przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Bilety dostępne już na: ebilet.pl.

Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z Reprezentacją Artystów Rosyjskich 13 maja o godz. 18 na Arenie Lublin. W składzie obu drużyn zobaczymy zarówno znanych artystów, jak i byłych reprezentantów obu krajów w piłce nożnej. W reprezentacji Polski zagrają w Lublinie m.in. bracia z zespołu Pectus, Rafał Brzozowski, bracia Rafał i Marcin Mroczkowie, Przemysław Cypriański, Piotr Zelt, Billguun Ariunbaatar, Grzegorz Jędrzejewski, a także znani piłkarze: Radosław Majdan, Tomasz Frankowski, Piotr Świerczewski i Tomasz Iwan.

30 krokow do Moskwy!
Gość Lubelski

Spotkanie ma przede wszystkim wesprzeć działalność Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Potrzebującym „Agape”. Bilety w cenie 10 i 5 zł można już kupować na: ebilet.pl. Będzie można je też kupić przed samym meczem w kasach stadionu. Jak zapowiadają polskie gwiazdy - mecz będzie też swego rodzaju wsparciem dla kadry Adama Nawałki.

- Godna podziwu jest postawa osób znanych, rozpoznawalnych twórców, artystów, sportowców, którzy swoją popularność wykorzystują w dobrym celu, aby pomagać innym. Tak scharakteryzować można działania Reprezentacji Artystów Polskich, która, uczestnicząc w wydarzeniach sportowo-kulturalnych takich, jak majowy mecz z Reprezentacją Artystów Rosyjskich, dobrze się bawiąc, zbierze pieniądze na działania i inicjatywy charytatywne. Stowarzyszenie „Agape”, z uwagi na 20-letnią historię działalności, jest wiarygodnym partnerem w tego rodzaju przedsięwzięciach. Dzięki wspomnianemu wsparciu pomoc otrzymają osoby doświadczające przemocy - podkreśla mecenas Michał Czerwonka, radca prawny związany ze stowarzyszeniem „Agape” w Lublinie.

- Cieszymy się, że grając mecz, możemy pomóc ludziom, którzy w swoich rodzinach doznali przemocy, którzy na co dzień spotykają się z agresją - mówił podczas konferencji prasowej R. Majdan.

Mecz Polska-Rosja zaplanowano na godz. 18. Zostanie on poprzedzony spotkaniem rozegranym o 16.00, również na Arenie Lublin, pomiędzy polskimi legendami sportu a reprezentacją Lublina.

Reprezentacja Artystów Polskich działa od 1999 roku i od samego początku swojego istnienia czynnie uczestniczy w imprezach charytatywnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama