Karolczak: Katowice i Metropolia to idealne miejsce na ECC

dodane 16.05.2018 15:20

Agnieszka Skrzypczyk /Radio eM

Dziś ostatni dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Jak podczas poprzednich dni, politycy, eksperci i samorządowcy rozmawiają o gospodarce, samorządach czy rynku pracy.

Przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Kazimierz Karolczak w studiu Radia eM   Barbara Mendecka /Radio eM Przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Kazimierz Karolczak w studiu Radia eM W Międzynarodowym Centrum Kongresowym gości mnóstwo polityków, samorządowców i ekspertów z Polski i świata. Jest tam także zlokalizowane studio Radia eM. Dziś odwiedził go m. in. przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Kazimierz Karolczak. Mówił on, że kongres jest dobrym miejscem, aby pokazać działanie Metropolii w praktyce.

Szef GZM mówił też Radiu eM, że nie wyobraża sobie, żeby takie wydarzenie odbywało się w innym miejscu niż stolica Śląska i Metropolii.

Wśród najważniejszych tematów ostatniego dnia kongresu są: sytuacja polskiego sektora węglowego, rynek mieszkaniowy w Polsce, budżet Unii Europejskiej i finansowanie ochrony zdrowia.

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| ECC, EKG, EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY , GZM, KAZIEMIERZ KAROLCZAK, PRZEWODNICZĄCY GÓRNOŚLĄSKO-ZAGŁĘBIOWSKIEJ METROPOLII

Reklama