Boniek odpowiada Krystynie Pawłowicz

dodane 26.06.2018 08:10

wt

Posłanka PiS zaproponowała, by Biało-Czerwoni wrócili do kraju przed meczem z Japonią, skoro i tak nie ma już szans na awans.

Boniek odpowiada Krystynie Pawłowicz   Sławek / CC 2.0 Zbigniew Boniek

Po bolesnej porażce Biało-Czerwonych 0:3 w meczu z Kolumbią i utracie szans na wyjście z grupy na mundialu w Rosji Krystyna Pawłowicz opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym wychodzi z dość kuriozalną propozycją:

Jeśli nie ma już szans na dalszy awans, to jaki jest sens, by zostawać na mundialu dłużej? Obowiązku chyba nie ma. Mecz z Japonia ma być "walką o honor".? Jaki, czyj "honor"? Honor to byłby szybki powrót, jakieś wspólne "przepraszam" i zwrot kosztów...

/Krystyna Pawłowicz/

Oczywiście na piłkarskich imprezach nie ma zwyczaju, by drużyny wyjeżdżały przed rozegraniem zaplanowanych meczów, nawet jeśli wcześniej utraciły szanse na awans. Dzieje się tak choćby dlatego, że ostatnie spotkanie może mieć duże znaczenie dla ostatecznych miejsc zajmowanych w tabeli przez grupowych rywali, a w konsekwencji do tego jak ułoży się drabinka dalszej rywalizacji. Wyjazd przed rozegraniem ostatniego meczu byłby też nie fair względem kibiców, którzy wykupili bilety na to spotkanie.

Do kontrowersyjnego wpisu poseł Pawłowicz odniósł się m.in prezes PZPN Zbigniew Boniek. W odpowiedzi napisał:

Szanowna Pani Krytyno Pawłowicz! Czy po mundialu mogę zaprosić Panią na kawę? Po tym wpisie jawi się Pani dla mnie kobietą fascynującą.

/Zbigniew Boniek/

Do spotkania najprawdopodobniej nie dojdzie, a szkoda. Być może byłaby okazja, by przy dobrej kawie wyjaśnić podstawowe zasady funkcjonowania piłkarskich turniejów. Pawłowicz odpowiedziała bowiem Bońkowi tak:

Panie Bońku, zobaczymy czy po Mundialu tak dowcipnie jak mnie, będzie Pan "zapraszał na kawę" kibiców... Twitter, jak papier, wszystko przyjmie, kibice już tak łatwo chyba nie...

/Krystyna Pawłowicz/

A co Wy sądzicie o pomyśle posłanki PiS? 

«« | « | 1 | » | »»
Przeczytaj komentarze | 32 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Plusów: 1 krut00 29.06.2018 05:50
Kochana pani Krystyno Pawłowicz, przykład idzie z góry. Drużyna piłkarska grała beznadziejnie, ale to i tak jest o całe niebo lepiej niż to co państwo odstawiacie w sejmie. Nowelizacja ustawy o IPN podkreślająca bezkarność Polakożerców i firmująca kłamstwa antypolskiego lobby żydowskiego przebija największe nawet dziadostwo naszych piłkarzy. Więc o jakim honorze pani tu mówi ?
Plusów: 2 włg 28.06.2018 12:12
Niezalogowany użytkownik Boniek kulturalnie, posłanka Pawłowicz jak zwykle bez klasy niestety
Plusów: 10 Nina 26.06.2018 20:55
Niezalogowany użytkownik Panie Boniek dlaczego reklamując piwo łączy Pan alkohol ze sportem??Co to za wzór dla dzieci, młodzieży,wstyd mi za Pana
Plusów: 14 Sylwia 26.06.2018 20:10
Niezalogowany użytkownik Nieprzystąpienie do ostatniego grupowego meczu byłoby najbardziej NIEHONOROWYM zachowaniem w historii futbolu. Pani poseł ma o honorze pojęcie mgliste.

wszystkie komentarze >

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl