Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na studia

dodane 09.07.2018 14:53

k

W tym roku nowa specjalność na teologii: Duchowość i kultura chrześcijańska.

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na studia   Andrzej Kerner /Foto Gość Elewacja budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego

Trwa rekrutacja na studia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. W tym roku można wybrać cztery kierunki: Turystykę i Kulturę Śródziemnomorską, Nauki o Rodzinie, Muzykologię lub Teologię.

Kierunek pierwszy (studia licencjackie i magisterskie) przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać przewodnikami wycieczek i pielgrzymek oraz dla entuzjastów kultury śródziemnomorskiej. Absolwenci Nauk o Rodzinie (licencjat, magisterium, możliwość studiów doktoranckich) mogą znaleźć przyszłość jako opiekunowie osób starszych i chorych, pracownicy poradni rodzinnych, osoby wspierające rodziny. Muzykologia (studia licencjackie) czeka na przyszłych nauczycieli muzyki, dziennikarzy i edytorów muzycznych oraz muzyków kościelnych.

Na Teologii (magisterium i studia doktoranckie) jak zwykle jest specjalność kapłańska (dla przygotowujących się do święceń) oraz katechetyczno-pastoralna – dla przyszłych nauczycieli religii i etyki (tu możliwość studiów stacjonarnych i niestacjonarnych – w soboty). W nowym roku akademickim uruchomiona zostanie także nowa specjalność: „Duchowość i kultura chrześcijańska”, na której studia mogą podjąć również osoby starsze.

Szczegóły na: wt.uni.opole.pl

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| OPOLE, STUDIA, WYDZIAŁ TEOLOGICZNY

Przeczytaj komentarze | 1 | Dodaj swój komentarz »


Ostatnie komentarze:

Witam Studia I stopnia w Opolu? Duży wybór kierunków znaleźć można w ofercie opolskiego oddziału Wyższej Szkoły Bankowej. Na stronie wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia można zapoznać się z nasza pełną oferta oraz poznać warunki rekrutacji Dodam, że osoby aplikujące na studia do 10 sierpnia można zaoszczędzić dzięki promocji aż 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

wszystkie komentarze >

Uwaga! Komentarze do tej dyskusji mogą być dodawane wyłącznie przez osoby zalogowane. Zapraszamy do się lub zapisania.