107,6 FM

Mary Wagner ponownie skazana

Z sali sądowej została wyprowadzona w kajdankach.

Podczas rozprawy 12 lipca Wagner powiedziała sędziemu Kozloffowi, że nie powinno być klinik aborcyjnych i że przestrzega prawa. "Czuję się zobowiązana, by chodzić do klinik aborcyjnych, aby chronić nienarodzone dzieci i robić wszystko co w mojej mocy, by dotrzeć do serc ich matek" - powiedziała.

Wagner nie przyznała się do winy i naruszenia warunków zawieszenia. Mary została zaaresztowana, gdy weszła do budynku kliniki aborcyjnej w Ontario. Ona i jej towarzysz przynieśli ze sobą czerwone róże i literaturę pro-life. Próbowali przekonać kobiety w poczekalni, by wybrały życie dla swoich nienarodzonych dzieci.

12 lipca Sąd w Kanadzie skazał Mary Wagner za próby ratowania dzieci nienarodzonych. Otrzymała wyrok 7,5 miesiąca więzienia. Z sali sądowej została wyprowadzona w kajdankach. 

 

 

« 1 »
 • Pio
  13.07.2018 15:54
  Łatwo napisać komentarz. Trudniej iść pod klinikę ryzykując więzienie. Ta kobieta poświęciła życie dla ratowania innych. Dla mnie to święta, która kocha jak Bóg. Każde swoje stworzenie. I przyjdzie walczyć z różą w ręku. Nie z mieczem. By pokazać jak bardzo kocha. Miłość zwycięży! Brawo Mary!
  doceń 34
 • Anonim
  13.07.2018 17:45
  Święta za życia! Jezu Ty się tym zajmij
  doceń 12
 • Dd
  13.07.2018 18:15
  Tego typu akcje tylko osmieszają ruch pro-life, powodując, że aktywiści nie są brani na serio, tylko są uważani za wariatów i awanturników.
  doceń 10
 • Margo
  13.07.2018 22:32
  Do DD: wszyscy co walczą o dobro, prawdę , o życie ludzkie - to wariaci i awanturnicy. Wszyscy święci uważani byli i są (przez nie-świętych) za wariatów. Abyś dziś mógł pisać TO CO PISZESZ - w stanie wojennym i po nim ludzie siedzieli w więzieniu - a w Rosji Sowieckiej w szpitalach czyli tzw. psychuszkach.
  doceń 24

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama