107,6 FM

Prezydent do paralekkoatletów: Chylę czoła przed hartem ducha i wspaniałymi wynikami

"Chylę czoła przed państwa hartem ducha i wspaniałymi wynikami" - powiedział prezydent Andrzej Duda do reprezentantów Polski, którzy wygrali klasyfikację medalową niedawnych paralekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie.

Prezydent, któremu towarzyszyła małżonka Agata Kornhauser-Duda, wymienił dorobek medalowy biało-czerwonych: 26 złotych, 15 srebrnych i 20 brązowych, a do tego sześć rekordów świata.

"Niesamowity wynik. Jesteśmy państwu ogromnie wdzięczni, dziękujemy za wasz wysiłek, wasze sukcesy" - zwrócił się zawodników i trenerów.

Podkreślił też drugi wymiar tej rywalizacji. "Pokazujecie, że można przełamać bariery, że można odnosić sukcesy. To wielki pokaz ducha. Chylę czoła przed waszym hartem ducha i wspaniałymi wynikami" - dodał Andrzej Duda.

Wcześniej w środę z medalistami paralekkoatletycznych mistrzostw Europy spotkał się minister sportu Witold Bańka.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama