107,6 FM

Zagrali dla pana Sebastiana

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zorganizowało koncerty charytatywne. Zebrali ponad 18 tys. złotych.

Sebastian Ochman z Tarnowskich Gór w 1998 roku w wyniku wypadku samochodowego stracił wzrok. Nie poddał się, wyuczył się nowego zawodu, dziś pracuje jako masażysta.

Szansą na przynajmniej częściowe odzyskanie wzroku jest operacja z wykorzystaniem komórek macierzystych, której koszt wynosi około 120 tys. zł.

Zespół Bene-Regesz oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z Tarnowskich Gór zorganizowali cykl charytatywnych koncertów poezji śpiewanej, podczas których młodzież przeprowadziła zbiórkę pieniężną na pokrycie części kosztów leczenia i operacji.

Koncerty odbyły się w parafiach św. Jana Nepomucena w Lisowicach, NMP Matki Kościoła w Zabrzu Helence, Krzyża Świętego w Bytomiu Miechowicach oraz śś. Ap. Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. Udało im się zebrać ponad 18 tys. zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama