107,6 FM

Ars Independent w Katowicach

Seanse, interaktywne wystawy i spotkania z twórcami. W Katowicach startuje 8. edycja Ars Independent - festiwalu filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu.

Ars Independent w Katowicach   8. edycja Ars Independent - festiwalu filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu Agata Nurek / Radio eM W tym roku festiwal potrwa 6 dni. W tym czasie odbędzie się ponad 40 multimedialnych wydarzeń. O szczegółach mówi Bartosz Sołtysik, rzecznik medialny Ars Independent:

Ars Independent w Katowicach   Wystawa prezentującą historię gier wideo w Polsce Agata Nurek / Radio eM Choć oficjalna inauguracja festiwalu odbędzie się dopiero wieczorem to w Galerii Teatru Korez już można oglądać wystawę prezentującą historię gier wideo w Polsce. - Wstęp jest wolny - mówi Jacek Wandzel, kurator wystawy:

Ars Independent w Katowicach   Wystawa w Galerii Teatru Korez Agata Nurek / Radio eM Oficjalnie festiwal ruszy dziś [25.09.18] o godz. 20.00 w katowickim Kinie Rialto. Tam odbędzie się przegląd współczesnej animacji komediowej pt."Koń by się uśmiał".  Szczegółowy plan festiwalowych wydarzeń znajdą Państwo na stronie www.arsindependent.pl
 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama