107,6 FM

 • piekielne lusterko
  30.09.2018 14:57
  To prawda, że w zohydzaniu ochoczo pomaga szatanowi spora część "ludu bożego" powtarzając plotki zasłyszane w maglu, wyczytane w jakiejś "gazecie" czy obejrzane w TV-x. A nawet prawdziwe doniesienia komentujący z zajadłością najemnych trolli. Zapominając o belkach we własnym oku, to takie "ludzkie". No właśnie, nie bardzo ludzkie, a już najbardziej - szatańskie.
  doceń 3
 • Kael
  30.09.2018 18:19
  Gdyby Kościół ustami hierarchów ujawniał wszystkie przypadki tych najgorszych przestępstw przeciw dzieciom, plotki by zanikły. A tak sączy się jad podejrzeń, no może ten nagle przeniesiony ksiądz to... ? Prawda nas wyzwoli. I tylko prawdę i fakty chodzi. Inaczej podejrzani będą wszyscy księża. A to nikomu nie posluży. Właśnie ta nieufność jest celem szatana.
  doceń 3
 • ART
  30.09.2018 20:40


  Wiesz co Szatan sączy przez sługi swoje na forum tem i nie tylko tem? Przytaczam tu niestrudzenie dwa cytaty z Wiki <Przestępstwa_i_wykroczenia_seksualne_w_Kościele_katolickim >
  1. „Philip Jenkins, profesor Wydziału Religii i Historii w Penn State University, zakwestionował tezy zwiększonej ilości nadużyć seksualnych wśród księży i wyliczył, że w podobne przypadki angażowało się ok. 0,2% duchownych[183]” „
  Tłumaczę: 0,2% znaczy że na 100 księży czynami lubieżnemi zajmuje się w KK dwie dziesiąta księdza katolickiego.
  2. „Stanowisko nadmienia także, że większość zarzutów o naruszenia seksualne wobec dzieci dokonywane przez duchowieństwo w Stanach Zjednoczonych dotyczy tamtejszych kościołów protestanckich[188]. Problem dotyczy także duchownych religii mojżeszowej, gdzie liczba zarzutów wobec amerykańskich gmin żydowskich jest podobna do ilości zarzutów wobec kościołów protestanckich[188]. Zgodnie z innymi źródłami jest to 4%[19 „

  Tłumaczę: 4% znaczy iż na 100 księży protestanckich czy na 100 duchownych religii mojżeszowej czynami lubieżnemi zajmowało się 4 (słownie; cztery ) duchownych protestanckich czy też religii mojżeszowej.
  Szatan przez sługi swe sączy nieumiejętność porównania 0,2% z 4% !!!
  I jeszcze jedno sączy Szatan przez swe sługi:
  3 cytat z Wiki : „W 2014 roku posłowie senatorowie Prawa i Sprawiedliwości poprosili ministra sprawiedliwości o ujawnienie liczby skazanych pedofilów i ich zawodów. Ministerstwa stwierdziło że w listopadzie 2013 roku przebywało w zakładach karnych 1454 skazanych za czyny pedofilskie, około 900 skazanych pedofilów nie posiadało zawodu. 70 było murarzami, 30 rolnikami, 30 – ślusarzami, 25 – mechanikami samochodowymi, a jeden był księdzem[190][191].”
  Wniosek jest taki iż problem pedofilii a raczej RZEKOMEJ PEDOFILII w KK praktycznie nie istnieje! To medialna propaganda mając a zohydzić sługi boże i mająca przysłonić coś innego. Coś naprawdę niebezpiecznego dla świętaego KK.
  To sączy Szatan!
  doceń 0
 • podaj nick
  30.09.2018 21:44
  tania socjotechnika, żeby się wykręcić się od rozliczenia swoich sprawek, zrzucanie wszystkiego na szatana niedojrzałe i dziecinne, czego to ma uczyć wiernych, u Ruskich tak robili kiedyś to się z nich u nas śmiano

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama