107,6 FM

Prezydent odwiedził chłopca potrąconego przez radiowóz

Prezydent Andrzej Duda w czwartek po godz. 18.30 przyjechał na jedno z oświęcimskich osiedli, by odwiedzić chłopca, którego wcześniej potrącił w Oświęcimiu policyjny radiowóz eskortujący prezydencką kolumnę.

Andrzej Duda miał ze sobą prezent dla dziecka - dużego, pluszowego misia.

Do potrącenia 10-letniego chłopca doszło w czwartek wieczorem na jednej z ulic w Oświęcimiu. Dziesięciolatek nie odniósł poważniejszych urazów.

Ze słów rzecznik oświęcimskiej policji Małgorzaty Jurkowskiej wynikało, że dziecko wpadło pod policyjny radiowóz. Samochód, który potrącił dziecko, jechał w kolumnie prezydenta RP, który zmierzał na spotkanie z mieszkańcami Oświęcimia.

« 1 »
 • greg
  04.10.2018 22:05
  Niech lata helikopterem, wtedy nie będzie wypadków, wcześniej kolumna z p. Szydło teraz z p.Dudą. Ludzie opamiętajcie się z tym bizantyjskim blichtrem.
 • podatnik
  05.10.2018 08:38
  Czy tego dużego, pluszowego misia kupił za własne pieniądze czy za nasze?
 • Gg
  05.10.2018 08:57
  Ten wypadek powinien skłonić prezydenta do zastanowienia się nad swoim zachowaniem, a nie do robienia sobie PR kosztem dziecka w szpitalu. To nie jest pierwszy wypadek z udziałem rządowej kolumny, czy naprawdę ktoś musi wreszcie zginąć, by politycy partii rządzącej przestali jeździć jak wariaci? Jazda na sygnale służy pojazdom ratującym życie, a nie po to, by sobie prezydent pojechał na festyn. Pragnę przypomnieć, że łamanie procedur doprowadziło do katastrofy samolotu z prezydentem, ale widać obecną glowa państwa nie wyciąga z tego nauki.
 • MSK
  05.10.2018 09:08
  Hmmm... 10-latkowi to raczej fajne lego a nie pluszaka...
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama