107,6 FM

Kontrkandydaci Arkadiusza Chęcińskiego

W Radiu eM zaprezentowaliśmy dziś [09.10.18] sylwetki i pomysły kontrkandydatów Arkadiusza Chęcińskiego w walce o posadę prezydenta Sosnowca.

Kontrkandydaci Arkadiusza Chęcińskiego   Karol Winiarski, kandydat Stowarzyszenia Sosnowiczanie na prezydenta Sosnowca Marcin Iciek /Radio eM Karol Winiarski, reprezentujący Stowarzyszenie Sosnowiczanie. Radny z 20-letnim doświadczeniem samorządowym idzie do wyborów z dość nietypowym hasłem: "Miliony nie na stadiony".

Kontrkandydaci Arkadiusza Chęcińskiego   Tomasz Niedziela, kandydat SLD na prezydenta Sosnowca Marcin Iciek /Radio eM Przeciwnikiem budowy Zagłębiowskiego Parku Sportowego jest również kandydat koalicyjnego komitetu SLD - Lewica Razem, Tomasz Niedziela. Jego hasło wyborcze to "Można rozsądniej"... Czy można?

Kontrkandydaci Arkadiusza Chęcińskiego   Grażyna Welon, kandydat PiS na prezydenta Sosnowca Marcin Iciek /Radio eM Grażyna Welon, reprezentująca Prawo i Sprawiedliwość za swoje zalety uznaje wieloletnie doświadczenie w administracji publicznej. Uważa również, że jako reprezentantce partii sprawującej władzę na szczeblu centralnym, dobrze będzie się jej współpracować z rządem...

Kontrkandydaci Arkadiusza Chęcińskiego   Barbara Chrobak, posłanka na Sejm z Kukiz '15, kandydatka na prezydenta Sosnowca Skończenie ze stereotypem "Czerwonego Zagłębia" postuluje Barbara Chrobak, posłanka Kukiz '15. Barbara Chrobak przyznaje, że w Sosnowcu zachodzą zmiany, ale w jej ocenie mogłyby być one daleko bardziej dynamiczne. Jakie są założenia jej programu?

Wybory samorządowe już 21 października.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama