107,6 FM

Edward Lasok i jego kontrkandydaci

Na 8 dni przed wyborami samorządowych sprawdziliśmy propozycje kandydatów na stanowisko prezydenta Mysłowic.

Edward Lasok i jego kontrkandydaci   Edward Lasok, prezydent Mysłowic starający się o reelekcję O planach na ewentualną następną kadencję opowiedział nam urzędujący prezydent - Edward Lasok z Mysłowickiego Porozumienia Samorządowego

Edward Lasok i jego kontrkandydaci   Dariusz Wójtowicz, nowy prezydent Mysłowic Jednym z rywali Edwarda Lasoka w prezydenckim wyścigu jest Dariusz Wójtowicz. Już cztery lata temu mierzył się on z obecnym prezydentem w II turze wyborów, uzyskując niespełna 35% głosów. Dariusz Wójtowicz, radny obecnej kadencji startuje z komitetu wyborczego zarejestrowanego pod jego własnym nazwiskiem. Reporterowi Radia eM mówił i o kampanii, i o ewentualnych prezydenckich zamiarach.

Edward Lasok i jego kontrkandydaci   Tomasz Papaj, PiS, kandydat na prezydenta Mysłowic Tomasz Papaj to kolejny kandydat na prezydenta miasta Mysłowice. W samorządzie działa od 20 lat, w przeszłości był już radnym a także wiceprezydentem Mysłowic. Tomasz Papaj startuje z list Prawa i Sprawiedliwości. Jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Ekonomicznego. A co mówi sam o sobie?

Edward Lasok i jego kontrkandydaci   Wojciech Król, kandydat na prezydenta Mysłowic, Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna) Kolejny kandydat to Wojciech Król, reprezentant Koalicji Obywatelskiej: Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Poseł na Sejm obecnej kadencji, były dyrektor gabinetu marszałka województwa śląskiego, członek sejmowej komisji samorządu terytorialnego i polityki regionalnej. Oto, jak motywuje swój start w wyborach prezydenckich.

Piątym kandydatem jest Jarosław Stopa, startujący w barwach koalicji SLD - Lewica Razem.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama