107,6 FM

U dominikanów o... pieniądzach

Rusza drugi sezon Dominikańskiej Szkoły Wiary w Ustroniu-Hermanicach. Pierwsze spotkanie w sobotę 20 października o 15.00.

Fraternia męska III Zakonu św. Dominika wraz ze swoimi duchowymi opiekunami, ojcami dominikanami z Ustronia-Hermanic, zapraszają na kolejną edycję Dominikańskiej Szkoły Wiary. Wykład inauguracyjny odbędzie się w sobotę 20 października o 15.00. Poprowadzi go Bartosz Nosiadek, który przedstawi temat "Portfel nawraca się ostatni".

Bartosz Nosiadek od szeregowego pracownika doszedł do wysokiego stanowiska w korporacji, następnie założył własną firmę i zaczął prowadzić wielkie inwestycje. Jego szkolenia dotarły do setek tysięcy osób. Jest autorem książek "Zarabianie prawdziwych pieniędzy" i "Zarabianie uczciwych pieniędzy".

Na hermanickim spotkaniu opowie o dziesięciu krokach, które prowadzą do zmniejszenia długów i zwiększenia oszczędności, o biblijnych poradach finansowych, o tym, jak z  Bożą pomocą spłacił 1 900 000 zł długu i o prostych metody oszczędności na codziennych zakupach.

Podczas kolejnych spotkań:

  • 17 listopada - o. Benedykt Malewski OP powie, "Czy potrzebny nam Kościół? Mądrość posłuszeństwa".
  • 15 grudnia - o. Krzysztof Popławski OP zaprezentuje konferencję "Kąpiel w ziołach - o sakramencie pokuty i pojednania".
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama