107,6 FM

 • JKB
  22.10.2018 13:59
  Ciągłą krytyką przyjaciół z Zachodu i łamaniem Konstytucji w naszym kraju daleko nie zajedziemy. KUL był i jest dobrą marką wśród naszych uczelni, powinien jednak więcej czerpać z dorobku i postawy swojego Profesora - Św. Jana Pawła II, zwłaszcza w sprawach naszej Ojczyzny .
  doceń 2
 • Gość
  23.10.2018 12:21
  Jako absolwent tej uczelni ostatnimi laty raczej się za nią wstydzę. Dawno odpłynęła mentalnie w stronę Rydzykowej "Sorbony", a niektórzy jej profesorowie (Tadeusz Guz) to intelektualne dna pod każdym możliwym względem. Wielki wstyd. KUL z moich czasów nie tylko bojkotowałby prezydenta łamiącego konstytucję, ale też głośno by o tym mówił.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama