107,6 FM

Premier: Dziękuję wyborcom za zaufanie i każdy oddany głos

Rekordowy wynik PiS w historii wyborów do sejmików, czwarte zwycięstwo wyborcze z rzędu. Dziękuję kandydatom i wolontariuszom za ciężką pracę, a wyborcom za zaufanie i każdy oddany głos - napisał w niedzielę na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, komentując sondażowe wyniki wyborów.

Według sondażu IPSOS w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali kraju PiS uzyskało 32,3 proc.; Koalicja Obywatelska - 24,7 proc.; PSL - 16,6 proc.; Kukiz'15 - 6,3 proc.; Bezpartyjni Samorządowcy - 6,3 proc.; SLD-Lewica Razem - 5,7 proc.

« 1 »
 • mocny odcień czerni
  22.10.2018 08:59
  Pan Premier nie żartują. To klęska, połowa wyborców w domu, u władzy stare układy. Tak się kończy bezskuteczne kokietowanie przeciwników, a zapominanie o swoich. Mści się zaniechanie programu Media Plus i Cela Plus. Polakom bezkarnie robiono wodę z mózgu za obce pieniądze, a Sprawiedliwość praktycznie nikogo nie dosięgła. Niestety, to nie jest kraj gdzie działają rozumowe argumenty i dobre chęci. Ludzie nie chcą prawdy, ludzie nie chcą myśleć ani niczego dla siebie i innych robić. Nie tylko nie da się zrobić nic z nimi, ale i dla nich też nie. Nie ma sensu się wysilać, nawet składać pustych obietnic. By wygrać następne wybory niech im Pan obieca likwidację PiS-u. Tylko to jako tako działa, a obiecanka wcale nie musi być przecież spełniona...
 • czytelnik
  22.10.2018 09:50
  Komu powinniśmy dziękować za ten wielki "sukces"?
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama