107,6 FM

II tura w Mysłowicach

W ramach przygotowań do II tury wyborów samorządowych zajrzeliśmy do Mysłowic. W Radiu eM pytania kandydatom zadawali sami mieszkańcy.

II tura w Mysłowicach   Dariusz Wójtowicz, nowy prezydent Mysłowic W Mysłowicach wiadomo już że sprawowanie funkcji prezydenta kończy Edward Lasok. Kto go zastąpi? Dariusz Wójtowicz reprezentujący własny komitet czy Wojciech Król, poseł kandydujący z ramienia Koalicji Obywatelskiej? Obaj kandydaci odpowiedzieli na pytania, które zebrał od mieszkańców miasta nasz reporter. A co interesuje mysłowiczan? Dawny blask miasta, dalsze losy Rynku i ulice wolne od... psich kup. Młodzi rodzice dopytują zaś, co z placami zabaw.

II tura w Mysłowicach   Wojciech Król, kandydat na prezydenta Mysłowic, Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna) Mieszkańcy Mysłowic zapytali również, co dalej z kąpieliskiem Słupna. Interesuje ich również, skąd kandydaci zamierzają pozyskiwać pieniądze, by wzrastała pula pieniędzy w ramach budżetu miasta. Na koniec kandydaci odpowiedzieli, jakie zalety widzą w swoim rywalu z wyborczego wyścigu.

II tura wyborów odbędzie się 4 listopada.

 

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama