107,6 FM

Konferencja "Biblia o finansach", Katowice, 17 listopada

Katowice. Ośrodek Fundacji „Światło-Życie” ZAKKAI, Duszpasterstwo Bankowców i Finansistów Diecezji Katowickiej oraz Edukacja Finansowa Crown zapraszają na pierwszą w Katowicach konferencję „Biblia o finansach” poświęconą biblijnym zasadom finansowym.

Termin: 17 listopada

Program:

8.00 – Eucharystia

8.45 – rejestracja,

9.30 – rozpoczęcie konferencji

Miejsce: sala konferencyjna: Revita Park przy ul. Żelaznej 17d w Katowicach

Miejsce: sala konferencyjna: Revita Park przy ul. Żelaznej 17d w Katowicach

Cena: 100 zł  –  zapis do 30 października;  110  zł  –  zapis do 9 listopada

Zapisy: formularz rejestracyjny na stronie bof.zakkai.pl; Facebook

W Biblii możemy znaleźć ponad 2500 cytatów, które bezpośrednio odnoszą się do zarządzania powierzonym majątkiem. Warto zapoznać się z nimi i wprowadzać je w życie, aby stać się wolnym i prawdziwie szczęśliwym człowiekiem we współczesnym świecie. Niewłaściwe podejście do zarządzania finansami może być przyczyną wielu trudności w życiu: nadmierne zadłużenie, bankructwo, trudności w relacjach z bliźnimi i współmałżonkiem, lęki, depresje i załamania nerwowe.

W czasie konferencji „Biblia o finansach” poruszone zostaną zagadnienia związane z prawem własności, panowaniem nad wydatkami oraz strategiom wychodzenia z długów. Ponadto będzie okazja zastanowić się czy warto dzielić się z innymi tym co posiadamy; w jakich przypadkach trzeba, a w jakim wypadku nie należy oszczędzać. W tematykę zostaniemy wprowadzeni przez doświadczonych mówców, którzy podzielą się swoja wiedzą i zdobyta praktyką w dziedzinie zarządzania finansami osobistymi według biblijnych zasad w codziennym życiu. Ponadto usłyszymy także historię osób, które po zmianie myślenia i wprowadzeniu pewnych zmian w  budżecie domowym sprostali trudnościom wynikającym z nadmiernego zadłużenia.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama