107,6 FM

W Bytomiu powstanie nowa Komenda Straży Pożarnej

Ponad 3700 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej i 18 garaży - bytomscy strażacy będą mieli nową siedzibę.

W Bytomiu powstanie nowa Komenda Straży Pożarnej   W Bytomiu przy ul. Łużyckiej wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby strażaków Agata Nurek /Radio eM W Bytomiu przy ul. Łużyckiej wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Koszt inwestycji to ok. 26 mln złotych. Większość pochodzi z budżetu miasta.

Mówi Mirosław Synowiec, komendant miejski PSP w Bytomiu:

W Bytomiu powstanie nowa Komenda Straży Pożarnej   Podpisano umowę na budowę nowej Komendy PSP w Bytomiu Agata Nurek /Radio eM Obecna siedziba mieści się w ścisłym centrum miasta w budynkach z końca XIX wieku.

Mówi Arkadiusz Biskup, zastępca komendanta głównego PSP:

W Bytomiu na chwilę obecną służy 110 strażaków, którzy wyjeżdżają na akcje ok. 3 tys. razy w roku. Nowa siedziba będzie im służyć od 2020 roku.

W Bytomiu powstanie nowa Komenda Straży Pożarnej   Bytomscy strażacy Agata Nurek /Radio eM

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama