107,6 FM

Finał odbędzie się w Będzinie

Trwają zgłoszenia na 25. edycję Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika.

Jubileuszowa edycja festiwalu odbywa się pod patronatem Prezydenta RP w roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Od 1 do 27 grudnia odbędą się eliminacje w całej Polsce, a także za wschodnią granicą. Przesłuchania dla uczestników z diecezji gliwickiej odbędą się 18 grudnia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach (ul. Gliwicka 36). Do udziału zaproszeni są wszyscy chcący podzielić się własną interpretacją najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek.

Festiwal przeznaczony jest dla amatorów od 6. roku życia (dopuszcza się udział dzieci i młodzieży szkół muzycznych I stopnia). Można śpiewać solo i w zespołach, z instrumentami lub z podkładem. Zwycięzcy ze wszystkich rejonów eliminacji zostaną zaproszeni na przesłuchania finałowe, które odbywać się będą od 10 do 12 stycznia 2019 r. w Będzinie. 13 stycznia odbędzie się koncert galowy.

Udział w festiwalu jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane są online do 27 listopada na stronie festiwalu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama