107,6 FM

Jasiek Mela będzie gościem Festiwalu na Pielgrzymich Szlakach

Spotkanie organizowane przez Górnośląski Klub Przyjaciół Camino odbędzie się 1 grudnia w Piekarach Śląskich.

Znany podróżnik, towarzysz wypraw Marka Kamińskiego, najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów i pierwszy niepełnosprawny, który tego dokonał, będzie jednym z gości Festiwalu Na Pielgrzymich Szlakach.

W spotkaniu wezmą też udział Ania Fijałkowska, która pielgrzymowała samotnie do Rzymu, Tomasz Jędrzejczak, który do Santiago de Compostela wyruszył z progu własnego domu, oraz rodzina Królczaków, która opowie o pielgrzymowaniu po polskiej Drodze św. Jakuba Via Regia.

Oprócz nich będą też członkowie grupy NINIWA Team, którzy w tym roku pieszo i na rowerach udali się w pielgrzymce do Santiago de Compostela.

Spotkanie odbędzie się w Auli Muzeum Piekarskiego w sobotę 1 grudnia. Rozpoczęcie o 15.00, planowane zakończenie ok. 20.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama