107,6 FM

Razem do Betlejem z Carrantuohill i Radiem eM

Uczestnicząc w tym niesamowitym koncercie pomożesz dzieciom z domu dziecka.

"Razem do Betlejem" to niespotykany dotąd projekt muzyczny, w którym specjaliści od muzyki celtyckiej, zespół Carrantuohill, oraz chór kameralny AF Music pod batutą Andrzeja Marcińca łączą tradycyjne irlandzkie i celtyckie brzmienia z wokalnymi utworami adwentowymi i kolędowymi.

Zielona kolęda Carrantuohill & AF Music - zwiastun 2018
Carrantuohill

W muzyce irlandzkiej – obok rytmicznych i skocznych utworów - istnieją niesamowite zbiory przepięknych ballad, nostalgicznych melodii i wyciszających kompozycji. – Podczas koncertu zależy nam na tym, by takie właśnie pokłady z muzyki celtyckiej wydobyć i niezwykle wyciszoną, wręcz balladową muzyką stworzyć niecodzienną atmosferę do wytchnienia, zadumy, uspokojenia – mówią muzycy z Carrantuohill.

To niezwykłe wydarzenie organizują wspólnie Carrantuohill, AF Music, Radio eM, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach i Filharmonia Śląska. 

Bilety można zakupić za pośrednictwem stron:

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama