107,6 FM

O dwóch takich, co nie bali się terrorystów

To komiks o super-bohaterach z krwi i kości - błogosławionych męczennikach z Pariacoto.

„O dwóch takich, co nie bali się terrorystów”, to niecodzienny sposób na przybliżenie zwłaszcza młodym ludziom postaci błogosławionych o. Michała Tomaszka i pochodzącego z podtarnowskiej Zawady o. Zbigniewa Strzałkowskiego.

Pisaliśmy o nich m.in. w art. Tak umierają świadkowie Jezusa.

33-stronicowy komiks opowiada historię ich życia i męczeńskiej śmierci w Pariacoto w Peru. "W dzisiejszym wirtualnym świecie, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją, a dzieci i młodzież uczą się rozróżniać dobro od zła z telewizji i Internetu, warto sięgnąć po inne medium – ciekawe i zachęcające, a jednocześnie niosące ewangeliczne przesłanie o niesieniu pokoju na cały świat" - zachęcają ojcowie franciszkanie, zaangażowani w rozpowszechnianie kultu błogosławionych męczenników.

Książkę, która może być idealnym prezentem pod choinkę zarówno dla młodszych, jak i starszych, będzie można kupić od piątku 7 grudnia w Biblosie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama