107,6 FM

Włącz się w modlitwę za kapłanów

Do tygodniowej nieustannej modlitwy za księży zaprasza Ruch Światło-Życie archidiecezji katowickiej. Start w niedzielę 16 grudnia.

"W dniach 16-22 grudnia chcemy zorganizować czas bezustannej modlitwy za kapłanów, polecając ich posługę i wszystkie ich sprawy. Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do takiego modlitewnego czuwania. Rozpoczniemy to czuwanie w niedzielę 16 grudnia o 0.00, a zakończymy w sobotę 22 grudnia o 23.59" - piszą na swojej stronie.

Tam też znaleźć można specjalny formularz, za pomocą którego można wybrać konkretny dzień i godzinę modlitwy za kapłanów.

Forma modlitwy dowolna - może nią być Różaniec, adoracja, Eucharystia, Komunia przyjęta w intencji kapłanów. Ważne jednak przy tym jest to, by na modlitwie trwać przez pełną godzinę.

Organizatorzy proszą również, aby osoby, które chcą pół godziny przed rozpoczęciem swojego czasu czuwania otrzymać powiadomienie na telefon, w formularzu zgłoszeniowym podały swój numer telefonu.

Formularz znaleźć można TUTAJ.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama