107,6 FM

Silje Garmo dziękuje Polsce

Norweżka Silje Garmo, która zbiegła do Polski w obawie przed odebraniem jej córki przez norweski urząd ds. dzieci (Barnevernet), podziękowała na Twitterze za udzielenie im azylu w naszym kraju. Powodem interwencji urzędu był zarzucany matce „zespół przewlekłego zmęczenia” oraz nadużywanie paracetamolu. Polski MSZ najpierw odmówił, potem jednak uwzględnił odwołanie Norweżki.

- "Siła rośnie w momentach, gdy myślisz, że już nie dasz rady, ale idziesz dalej mimo to". Dziękujemy całej Polsce z głębi naszych serc! Nigdy nie zapomnę waszej odwagi i wytrwałości - napisała Silje Garmo.

Więcej o sprawie: Polska udzieliła azylu Silje Garmo!

a także TUTAJ:

 

« 1 »
 • tadf2000
  14.12.2018 06:01
  Odbieraja dzieci ale co dalej ten "urzad " jest odpowiedzialny za wychowanie tego dziecka? To chyba jedna z niewielu dobra decyzja MSZ.
  doceń 1
 • podaj nick
  14.12.2018 21:09
  jeśli prawdziwy czy wydumany zespół przewlekłego zmęczenia był powodem oskarżenia, niech zaskarży nieudolną służbę zdrowia, że jej nie wyleczyli z czego wzięły się jej kłopoty
  doceń 0
 • Savonarola
  15.12.2018 00:22
  Ciekawe na jak dlugo zamieszka w Polsce i kto bedzie ja utrzymywal?

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama