107,6 FM

Joanna Kulig: Brakuje mi kościoła

Przebywająca w USA aktorka Joanna Kulig wyznała w wywiadzie dla "Vogue Polska", że brakuje jej ojczyzny i kościoła.

Na pytanie, czego jej brakuje, gwiazda nominowanej do Oscara "Zimnej wojny" odparła: "Języka. Rodziny. Jest ze mną najważniejsza osoba, ale brakuje mi mamy i sióstr (...) W Święto Zmarłych było mi smutno, bo nie mogłam iść na groby. (...) Brakuje mi Święta Zmarłych. No i kościoła".

Wcześniej w wypowiedzi dla "Tygodnika Powszechnego" Kulig krytycznie odniosła się do zwiastuna filmu pt. "Kleru". Trailer ten zawierał scenę erotyczną z jej udziałem oraz Roberta Więckiewicza, grającego rolę księdza. Sceny tej zgodnie z ustaleniami miało nie być w zwiastunie. Stało się jednak inaczej. - No i zaczęła się nagonka w stylu: "Kulig i seks z księdzem". Jedna wielka obrzydliwość, która odcisnęła się piętnem na moim życiu prywatnym – stwierdziła aktorka i dodała, że nie żałuje występu w tym filmie, chociaż - jako osoba wierząca, która wiele otrzymała od Kościoła - miała co do tego wątpliwości. Mówiąc o swoich intencjach, stwierdziła, że nie chce, aby przedstawione w filmie sytuacje były zamiatane pod dywan.

« 1 »
 • Magda-Lena
  19.01.2019 10:48
  Brakuje Kościoła temu - co w Nim (w Jezusie) nie jest ! A takie gadanie jak pani J. Kulig, to dziecinada która ośmiesza tego co to mówi! Nie można być w Kościele i żyć bez Jezusa! To działa jak automat - i w jedną i w drugą stronę.
  doceń 6
 • NICK
  19.01.2019 14:26
  No cóż, wszyscy tutaj słowo <kościól> odbierają jednoznacznie, że katolicki, a kościołów na tym świecie jest więcej, tak, więc aktorka "Kleru", "Sponsoringu" itd podobnych filmów tęskni po prostu za kościołem, w którym obchodzi się święto zmarłych (czyt. nie katolickim). I po dyskusji ;) Pozdrawiam
 • Kinga
  19.01.2019 16:56
  Dajcie spokój, to piękne, że jej dusza jest spragniona Boga. Pani Joanno gratulacje kariery i sukcesów.
 • Kinga
  19.01.2019 16:59
  Dajcie spokój, to piękne że czuje tęsknotę za Bogiem i nie zatraciła tego w dzisiejszym świecie. Pani Joannie gratuluje sukcesu i niech Bóg ma Panią w opiece.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama