107,6 FM

Asia Bibi jest już bezpieczna w Kanadzie!

Asia Bibi jest już bezpieczna w Kanadzie, gdzie spotkała się ze swoją rodziną. Z powodów bezpieczeństwa nie ujawniono miejsca ich pobytu, ani tego, jak i kiedy kobieta opuściła Pakistan.

 Miejscowy Kościół objął ich wszelką konieczną pomocą.

 

« 1 »
TAGI:
 • dudi
  01.02.2019 21:23
  Wiem, że ten fragment odnosi się do Boga, celowo to zinterpretowałem w nieco inny sposób. I owszem, komentuje to z ciepłego fotela i jest mi łatwo, niemniej myślę że wciąż się mylisz co do jednego: nie masz pojęcia jak jest w Kanadzie obecnie, która zaczyna poprzez legislację nie tylko ograniczać prawa katolików ale ich wręcz prześladować i to nie tylko ideologicznie co grozi utratą wiary ale i więzieniem. I owszem, niewielka nawet wiara i odrobina rozsądku wystarczą by jasno stwierdzić, że lepiej stracić to życie ale zachować wieczne, niż stracić i jedno i drugie. Społeczeństwo w jakim żyjemy ze swoją katechezą grozi tym ostatnim- utrata wiary i letniością a w konsekwencji utratą smaku, sól bez smaku wyrzuca się na podeptanie. Wg statystyk polskie społeczeństwo laicyzuje się najszybciej. Pierwsi chrześcijanie oraz wielu świętych chciało umrzeć śmiercią męczeńską- bo mieli wiarę. My obecnie jesteśmy cieniasami duchowymi i boimy się o nasze ziemskie życie. To jest ta różnica panie E. Wiara widzi w innych perspektywach.
  doceń 2
 • BTR
  02.02.2019 10:10
  Chwała Bogu!
  doceń 12
 • Marian
  02.02.2019 15:09
  Nie przesadzaj cie z laizacja Canady. Mieszkam tu i nie widzę tak wyolbrzymionych problemów. Z Bogiem.
  doceń 14
 • Podaj Nick
  03.02.2019 14:56
  Szczerze mówiac, dziwię się dziennikarzom, że podają informację dokąd Asia Bibi się udała. Przecież taka informacja naraża ją na niebezpieczeństwo. Chyba, że to fake news?
  doceń 3

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama