107,6 FM

Atak na wolontariusza fundacji pro life

Fundacja Pro - Prawo do Życia po informowała o ataku na jej wolontariusza w Warszawie.

- Przejeżdżałem samochodem z plakatami antyaborcyjnymi obok szpitala im. Orłowskiego - relacjonuje wolontariusz o imieniu Adrian. - Kiedy byłem na wysokości przejścia dla pieszych, mężczyzna, który wcześniej pokazywał w moim kierunku obraźliwe gesty, podbiegł i zaczął szarpać za klamkę drzwi pasażera w czasie jazdy. W tym momencie zwolniłem. Mężczyzna uderzył w lusterko boczne i je odgiął. Odsunął się od auta i wtedy ruszyłem. Zatrzymałem się kilkadziesiąt metrów dalej aby ustawić lusterko. Wtedy mężczyzna zdecydowanym krokiem podszedł do mnie i uderzył mnie w rękę, wytrącając z niej aparat telefoniczny. Drugą ręką zrobił zamach, żeby mnie uderzyć (cofnął prawe ramię z zaciśniętą pięścią). W tym momencie użyłem gazu łzawiącego, kierując strumień w kierunku twarzy napastnika. Po kilku sekundach mężczyzna ponownie ruszył w moim kierunku i taranując mnie, przewrócił na ziemię. Wtedy użyłem gazu po raz drugi. Gdy gaz zaczął działać, wezwałem Policję. Funkcjonariusze zjawili się po ok. 5 min. W czasie całego zajścia napastnik używał wulgarnych i obraźliwych słów pod moim adresem - opowiada wolontariusz.

« 1 »
TAGI:
 • piotr
  08.02.2019 14:13
  Zły się wścieka...
  doceń 11
 • Krzysiek
  08.02.2019 18:29
  >>napastnik <<
  Biedny człowiek, nie mający oparcia w państwie polskim, które swoim ustawodawstwem pozwala na zabijanie.
  Gdy człowiek, zgodnie z ustawami stanowionymi, zabije swoje dziecko - to w sumieniu wie, że jest mordercą, a w świetle społecznego prawa jest człowiekiem nieskazitelnym.
  Gdzieś musi odreagować - najlepiej na drugim człowieku, który mówi, że nie wolno zabijać.
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama