107,6 FM

Katowice: Walentynki w tramwaju

Jak co roku, 14 lutego, przez centrum Katowic przejedzie specjalny tramwaj. Zabytkowy wagon typu N doskonale sprawdza się w roli "Zakochanej bany".

Od kilku już lat, w święto zakochanych, na tramwajowe tory Katowic wjeżdża specjalny wagon. Ozdobiony jest miłosnymi symbolami, a wewnątrz rozbrzmiewa romantyczna muzyka na żywo. Na wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się na podróż "Zakochaną baną", czeka słodki poczęstunek oraz konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

- Romantyczną muzykę na żywo zapewni akordeonista, a na pary, które zdecydują się zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wiersz lub w jakiś inny ciekawy sposób wyznać sobie uczucie czekać będą bilety do Multikina, Teatru Rozrywki i Filharmonii Śląskiej oraz tramwajowe gadżety - zachęca Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

W tym roku tramwaj dla zakochanych wyruszy w trasę w czwartek 14 lutego z zajezdni w Chorzowie Batorym punktualnie o 14.00. Następnie będzie kursować między placem Wolności a pętlą Słoneczną w Katowicach, by w ostatnim kursie o 19.09 z placu Wolności zjechać do zajezdni w Katowicach-Zawodziu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama