107,6 FM

Akcja dla Tomka Kabisa: Zróbmy największą sztuczkę świata - pokonanie raka!

Chory iluzjonista potrzebuje naszej modlitwy. Pomóżmy też finansowo.

Tomek to przyjaciel „Gościa”. Człowiek wielkiego talentu (finalista programu „Mam talent”), wielkiego serca (wiele razy udowadniał to wizytami na oddziałach onkologii dziecięcej) i świadectwa wiary. Nie wstydził się przyznawać do Pana Boga również w trakcie swoich absolutnie niesamowitych występów iluzjonistycznych.

Niedawno dowiedział się o swojej chorobie. Złośliwy nowotwór serca i opłucnej. Lekarze wykryli również przerzuty do wątroby. Obecnie Tomek jest po pierwszym cyklu chemii.

Przeczytaj wywiad z Tomkiem Kabisem "Boże, to dopiero wyzwanie!"

„Zbiórka na największą sztuczkę świata – pokonanie raka!”. Tak brzmi akcja wspierająca finansowo Tomka w jego chorobie. Zebrane pieniądze pomogą mu w walce o powrót do zdrowia.

– Jeśli zdarzy się cud, w co mocno wierzę, i za miesiąc będę całkiem zdrowy, wszystkie zebrane pieniądze przekażę na spełnianie marzeń onkologicznie chorych dzieci – mówi Tomek Kabis w rozmowie z gosc.pl.

Można pomóc tutaj:
Zbiórka na największą sztuczkę świata – pokonanie raka!

„Kochani bardzo serdecznie dziękuję za ogrom życzeń. Z Waszym wsparciem ta sztuczka MUSI SIĘ UDAĆ” – napisał na Facebooku 29-letni Tomek Kabis.

Przed laty Tomek opowiadał mi o tym, jak Pan Bóg powołuje go do różnych zadań:

Od dziecka chciałem być iluzjonistą. Pierwszy zestaw małego magika dostałem od rodziców będąc ośmiolatkiem. W szkole średniej wpadłem na pomysł, że zostanę księdzem… ale takim fajnym księdzem, który na kazaniach pokazuje różne sztuczki. W seminarium duchownym spędziłem rok. Przekonałem się, że to jednak nie moja droga. Niedługo po wyjściu z seminarium dostałem od Pana Boga wysokich obrotów. Wziąłem udział w „Mam talent”, założyłem firmę, dostałem dotację z Unii Europejskiej, dzięki czemu mogłem rozwinąć swoją działalność. I coraz częściej występowałem.

Pamiętajmy o Tomku w codziennej modlitwie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama