107,6 FM

Zmarł ks. Rudolf Myszor

Zmarł ks. Rudolf Myszor. Był emerytowanym proboszczem parafii św. Barbary na osiedlu w Rybniku Boguszowicach. Jest już znany termin jego pogrzebu.

Zmarł we wtorek 19 lutego. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona w czwartek 21 lutego o 16.00 w kościele św. Barbary w Boguszowicach-Osiedlu.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 22 lutego w parafii Wniebowzięcia NMP w Kobiórze:

godz. 14.00 - wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej i modlitwa różańcowa

godz. 15.00 - Msza św. pogrzebowa

Ks. Rudolf Myszor zmarł w 76. roku życia i 52. roku kapłaństwa. Proboszczem parafii św. Barbary w "nowych" Boguszowicach w Rybniku był przez 24 lata, od 1985 do 2009 roku. Zanim trafił do Boguszowic, był już proboszczem parafii św. Józefa Robotnika w Osinach k. Żor. Pracował tam przez dwa lata.

Więcej - na następnej stronie

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama