107,6 FM

Katowice: Intel Extreme Masters przed finałami

Najlepsi gracze komputerowi od kilku tygodni są w Katowicach. Teraz turniej Intel Extreme Masters 2019 wchodzi w decydującą fazę.

Intel Extreme Masters w Katowicach   Intel Extreme Masters w Katowicach
Mateusz Kornas / Radio eM
Nie przypadkowo Katowice nazywane są globalną stolicą  e-sportu - Intel Extreme Masters największe wydarzenie w Polsce po raz kolejny w Katowicach .  Co się dzieje i kiedy w ramach tego wydarzenia? Wyjaśnia radiu eM Ewa Lipka  - rzecznik prasowa Urzędu Miasta w Katowicach:

Turniej  rozgrywany  jest na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka. Wstęp jest wolny. Finały odbędą się na przełomie lutego i marca.

> Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji Intel Extreme Masters

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama