107,6 FM

Górnośląski Klub Przyjaciół Camino zaprasza, Piekary Śl. 24 i 30 marca

W niedzielę 24 marca Kościół przeżywa kolejny Dzień Misjonarzy Męczenników. Z tej racji Górnośląski Klub Przyjaciół Camino zaprasza do wspólnej modlitwy za działalność misyjną Kościoła. Spotkanie rozpocznie się o 14.15. Uczestnicy zbiorą się na Rajskim Placu przy Bazylice Piekarskiej i odmówią Różaniec. Na 15.00 zaplanowano udział w nabożeństwie Gorzkich Żali. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie w kawiarence i projekcja filmu o polskich męczennikach z Pariacoto. Będzie również okazja, by złożyć ofiarę na cele misyjne Kościoła.

Natomiast 30 marca odbędzie się rozpoczęcie sezonu pielgrzymkowego Mszą Świętą w bazylice w Piekarach Śląskich (8.00). Po niej pielgrzymka piesza do Zbrosławic. Zakończenie ok. 16.00 i przewóz autokarem uczestników na miejsce rozpoczęcia. Zapisy: piotrek672@interia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama