107,6 FM

 • Józef K.
  03.03.2019 16:29
  Sprawa wcale nie jest jednoznaczna. Działalność niektórym Żołnierzy Wyklętych budzi kontrowersje w lokalnych społecznościach . Może tak jest w tym przypadku. Proszę obejrzeć film dokumentalny pt. " A potem nazwali go bandytą " , który pokazuje niejednoznaczność oceny wśród mieszkańców Podhala Józefa Kurasia " Ognia ".
 • artik
  04.03.2019 12:06
  Sprawa jest prosta. Ci co to zrobili podpisali się kolorem farby. Krwawym, komunistycznym kolorem. To znak, że polska po wielu latach niby wolności wciąż jest mocno w kleszczach sowieckiego komunizmu i wypranych ideowo mózgów.
  doceń 13
 • MD
  04.03.2019 12:45
  To wynik "zawłaszczenia" i używania do walki politycznej historii tych ludzi. Nie wszyscy z nich byli krystaliczni. Taki marsz upamiętniający "Burego" pod oknami potomków jego ofiar zakrawa na kpinę i świadczy o wyjątkowym braku wrażliwości. Niestety zamiast w spokoju podejść do sprawy i rozsądnie patrzyć na historię (jej jasne i ciemne strony), to politycy partii rządzącej przywłaszczyli sobie "mit żołnierzy wyklętych" i walą nim po wszystkich dookoła. Odpowiadając na ten ruch tzw. opozycja wali w antykomunistyczną partyzantkę jak w bęben wszystkich nazywając bandytami. Obie strony robią źle, ale cóż, to my wyborcy na to pozwalamy. Potem wychodzą takie kwiatki jak oblewanie pomników farba przez jakiś idiotów.
  doceń 6
 • gosc
  05.03.2019 10:27
  Oto skutki bezkarności, pobłażliwości i hołubienia komunistów przez III RP, wnuczkowie ubecji podnoszą bunt wobec bohaterów antykomunistycznego powstania
  doceń 11

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama