107,6 FM

Jakubiak dołącza do Konfederacji Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy

Federacja dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka dołącza do Konfederacji Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy - poinformował w środę na konferencji prasowej prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. Jakubiak wskazał, że głównym celem Konfederacji jest "wolna, niezależna, silna i bogata Polska".

Winnicki podkreślił na konferencji prasowej w Sejmie, że do rejestracji list wyborczych do PE "zostało już niewiele czasu, nieco ponad miesiąc". "W tej chwili trwają ostatnie rundy negocjacyjne, a Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy nieustannie się poszerza" - dodał.

Poinformował, że w środę do Konfederacji dołączają przedstawiciele Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka. "To dobrze, ze front tych, którzy chcą walczyć o Polską niepodległość z Brukselą i w Brukseli jest coraz szerszy. To zwiastuje, że na polskiej scenie politycznej wyrasta trzecia siła, ta która będzie się biła co najmniej o trzeci wynik w wyborach europejskich i na jesieni" - powiedział Winnicki.

Jakubiak zaznaczył, że Konfederacja jest projektem, którego głównym celem jest "wolna, niezależna, silna i bogata Polska". "Cóż więcej dodać? To jest cel, do którego praktycznie wszyscy mądrze myślący Polacy powinni przystąpić" - dodał.

« 1 »
 • Cristobal Polon
  06.03.2019 14:44
  Rośnijcie! Byle tylko na Ewangelii w 100% !
  doceń 2
 • qm
  06.03.2019 19:19
  Potrzebujemy solidnej prawej nogi, bo jak na razie mamy same lewe. Czy tą akurat zdołamy się podeprzeć? Co robił dotąd Pan Korwin w Brukseli, jak reagował na antypolską dywersję w wykonaniu mieniących się Polakami renegatów? Jakoś nie słyszeliśmy jego głosu, choć wiadomo że przegłosować ich nie mógł. Ale polską prawdę w oczy Europie ktoś mówić musi.
  doceń 5
 • wierny czytelnik
  07.03.2019 13:28
  Obyście rozłamem nie doprowadzili do tego że kolejne 8 lat rządzić będą liberałowie bo wtedy nastąpi aborcja na życzenie na kolejne 50 lat jak w stanach. Osoby zawiedzione Pisem oddadzą głos na was, a wy nie dostaniecie się do sejmu w październiku.
  doceń 3
 • Gość
  08.03.2019 18:35
  Szkoda tylko, że wszystko co na prawo od PiS bardziej kocha Rosję niż USA. Z wyjątkiem Ruchu 11 Listopada.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama