107,6 FM

Ministranci z Niedobczyc w ogólnopolskim finale

Archidiecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ministrantów w kategorii szkół podstawowych odbył się w Piekarach Śląskich.

W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące mistrzów rozgrywek dekanalnych.                                                                          

Ministranci z Niedobczyc w ogólnopolskim finale   Zwycięzcy turnieju - ministranci parafii NSPJ w Rybniku - Niedobczycach Bazylika w Piekarach Śl.

Tytuł mistrzowski wywalczyli ministranci z parafii NSPJ w Rybniku-Niedobczycach, uzyskując prawo do gry w rozgrywkach ogólnopolskich.

Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca parafię św. Marii Magdaleny z Lubomii, trzecie - drużyna z parafii MB Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego w Jedłowniku.

Turniej został zorganizowany przez parafię Najświętszej Maryi Panny i św. Bartłomieja oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Turniej został objęty honorowym patronatem Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama