107,6 FM

Śląskie: "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny"

Dziś [15.03.19] rozpoczęła się akcja "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny". Śląskie też zaprasza do ponad 60 miejsc.

Śląskie: "Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny"   OLSZTYN JURA KRAKOWSKO CZĘSTOCHOWSKA Henryk Przondziono HENRYK PRZOND

Wybrane restauracje, hotele, atrakcje turystyczne i muzea do niedzieli obniżają ceny o połowę. Ideą jest propagowanie turystyki wśród mieszkańców i promocja rodzimych usługodawców. - Z roku na rok coraz więcej firm włącza się akcję - mówi Agnieszka Sikorska ze Śląskiej Organizacji Turystycznej:

Od dzisiaj do niedzieli w ponad 60 miejscach w naszym regionie bilety są o połowę tańsze. Promocje obowiązują m. in. na noclegi w górach - w Wiśle czy w Ustroniu.  Są także muzea. W Muzeum Śląskim w Katowicach kupując bilet o połowę tańszy niż normalnie, można zobaczyć wszystkie wystawy stałe. Mówił Paweł Doś z Muzeum:

W akcję weekend za pół ceny włączyła się m. in. gliwicka Marina. Choć sezon w porcie jeszcze się nie zaczął od dzisiaj do niedzieli można z wyprzedzeniem zamawiać bilety z 50% obniżką. - Rejsy odbędą się w sobotę 4 maja, więc to dobry pomysł na majówkę - tłumaczy Ewa Sternal z Marina Gliwice:

Bilety można zamówić telefonicznie, albo internetowo. Wszystkie miejsca, które w naszym regionie proponują o połowę tańsze wejściówki widnieją na stronie polskazobaczwiecej.pl.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy