107,6 FM

 • Izabela
  18.03.2019 09:50
  Niewiem czemu tak nie fajny komentarz AW. Jestem osobą która sceptycznie podchodzi do takich spraw taki Tomasz niedowiarek. Byłam tam przez 3 dni i choć jak to ja niewszystko było idealnie to nie jego wypowiedzi blokowały mnie częściej ludzie nieważne chociaż panie sprzedające płyty Witka powinny wiedzieć co na nich jest. Żałuję że się skończyło. Tam naprawdę działo się była wyczuwalna obecność Boga siły która napewno była czymś wyrzszym. Witek dawał nam swoje świadectwo opowiadał co przeżył co czuje a to co my z tym zrobimy wolna wola. Poza kościołem super bo były ram osoby które tak trochę na bakier są z nim. Poza tym atmosfera inna. Ja wierzę że działy się wielkie rzeczy. Choć niewiem czy ja byłam gotowa. Nie mniej złego słowa nie dam powiedzieć. A tak wogóle AW byłeś tam
  doceń 6
 • Rafał
  18.03.2019 13:57
  Brałem udział w Seminarium Odnowy Wiary, które Witek prowadził. Miałem też przyjemność poznać Go osobiście, porozmawiać z Nim. To niezwykle sympatyczny człowiek. Niezwykle Boża Osoba, która jest przy tym wszystkim... taka normalna, taka "zwykła". Witek modlił się nade mną i po Jego modlitwie problemy odeszły. Zniknęły! Dłuuuuugo bym mógł jeszcze opowiadać. Powiem krótko - przez Niego naprawdę działa Duch Święty.
  doceń 4
 • Damian
  07.06.2019 20:02
  Czy nie jest napisane:""Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: W imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą: (...) Na chorych ręce kłaść będą i ci odzyskają zdrowie."
  (Mk 16, 17-18)
  doceń 0
 • ty 4656
  05.09.2019 22:47
  on Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą czy to prawda !!!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama