107,6 FM

Bełk: Zmarł 16-latek, ranny w wybuchu gazu

Śmierć chłopca, rannego w wybuchu gazu w Bełku, potwierdził w rozmowie z Radiem eM Wojciech Gumułka, rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach-Ligocie.

Do wybuchu gazu doszło 11 marca ok. godz. 13 w domu stojącym w zabudowie bliźniaczej w Bełku koło Orzesza. W środku był tylko 16-letni chłopak.

Nastolatek doznał poważnych poparzeń; sam wydostał się z częściowo zniszczonego budynku. Do szpitala przetransportował go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Śmierć chłopca potwierdził w rozmowie z Radiem eM Wojciech Gumułka, rzecznik Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach-Ligocie.

Przyczyną wybuchu był prawdopodobnie wyciek gazu z 11-kilogramowej butli. Eksplozja całkowicie zburzyła ścianę frontową domu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama