107,6 FM

Łukasz Piszczek: akademia Borussi Dortmund w Polsce

W Goczałkowicach-Zdroju będzie funkcjonować pierwsza - poza terenem Niemiec - akademia Borussii Dortmund. Informacje potwierdził Łukasz Piszczek, wieloletni piłkarz niemieckiego klubu.

Łukasz Piszczek: akademia Borussi Dortmund w Polsce  

65-krotny reprezentant Polski wywodzi się właśnie z Goczałkowic i nalegał, by właśnie tutaj stanęła taka szkółka. Na dzisiejszej konferencji prasowej piłkarz potwierdził tę informację.

Na remont kompleksu boisk Fundacja Łukasza Piszczka pozyskała 4 miliony złotych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Już wkrótce będzie tu można wyławiać młode piłkarskie talenty, chociaż Łukasz Piszczek przyznał że:

W podobnym tonie wypowiadał się członek zarządu Fundacji Łukasza Piszczka, Michał Zioło:

Starosta pszczyński, Barbara Bandoła mówiła, że przykład Łukasza Piszczka może pokazać młodym mieszkańcom powiatu, że wszystko w ich rękach, nogach... i głowach:

A my już teraz zapraszamy na piątkową eMisję specjalną, w której - w strefie sportu - wraz z Łukaszem Piszczkiem szerzej przedstawimy cele powstającej akademii.

Łukasz Piszczek: akademia Borussi Dortmund w Polsce   Łukasz Piszczek potwierdza: w Goczałkowicach Zdroju powstanie akademia piłkarska Borussi Dortmund
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama