107,6 FM

Book Swap w Bibliotece Śląskiej

W Bibliotece Śląskiej odbyła się dziś akcja "Book Swap". To impreza, dzięki której można przynieść swoje książki i wymienić na inne.

Book Swap w Bibliotece Śląskiej   Book Swap Marcin Iciek / Radio eM

Organizatorzy czekali na beletrystykę i komiksy - wydane po 2010 roku. Dlaczego warto wymieniać się książkami? O tym sami czytelnicy.

Wydarzenia, podczas których można wymieniać się nowymi, przeczytanymi książkami na stałe wpisały się w różnego rodzaju Targi Książki. Po raz pierwszy taka inicjatywa zagościła również właśnie w Bibliotece Śląskiej. Dlaczego warto odświeżać swoją domową biblioteczkę?

- tłumaczyła Aneta Satława z Biblioteki Śląskiej. Kolejna okazja do wymiany książek już za 2 tygodnie - 6 kwietnia. Śląscy Blogerzy książkowi zapraszają wówczas do Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama