107,6 FM

Racibórz: w poprawczaku naprawiają rowery

Osadzeni z Zakładu Poprawczego w Raciborzu naprawiają stare rowery. Potem podzielą się nimi z potrzebującymi.

Osadzeni z Zakładu Poprawczego w Raciborzu naprawiają stare rowery.   Osadzeni z Zakładu Poprawczego w Raciborzu naprawiają stare rowery.
Zakład Poprawczy w Raciborzu

Młodzi mechanicy przywrócą blask rowerom i przekażą je m.in. Domom Dziecka. Jednoślady trafią też do ośrodków, które pomagają osobom samotnym. Niektóre rowery, które oddają darczyńcy są w co najmniej dobrym stanie...

mówili Mateusz Falas i Janusz Gołąb, którzy naprawiają rowery. Dyrektor Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu - Grzegorz Bulenda zapewnia, że zainteresowanie akcją jest duże, a odbiorców nie brakuje.

Jednoślady otrzymają m.in. podopieczni raciborskiego Stowarzyszenia Pomocna Dłoń.

mówił Tomasz Cofała prezes stowarzyszenia. Wychowankowie Zakładu Poprawczego w Raciborzu pierwsze rowery rozwiozą do potrzebujących jeszcze w tym miesiącu.

Osadzeni z Zakładu Poprawczego w Raciborzu naprawiają stare rowery.   Osadzeni z Zakładu Poprawczego w Raciborzu naprawiają stare rowery.
Zakład Poprawczy w Raciborzu
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama